ODMŁADZANIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK, OCZYSZCZANIE, NAWILŻANIE

Zabiegi na twarz

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to zabieg cieszący się dużą popularnością, ceniony ze względu na jego wszechstronne działanie i natychmiastowe, widoczne rezultaty. Składa się z kilku etapów, dzięki czemu spektrum jego działania jest bardzo szerokie. Jest to przede wszystkim głębokie oczyszczenie, wygładzenie i odmłodzenie skóry.

To zupełnie bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, z którego można korzystać przez cały rok. Stanowi świetny wstęp do terapii anty-aging. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry: tłustej, mieszanej, z niedoskonałościami, naczynkowej, z oznakami starzenia, a także wrażliwej.

Aktywny wodór wprowadzony w strudze wody pod ciśnieniem, dociera w głąb skóry, dzięki czemu dokładnie ją oczyszcza i delikatnie złuszcza. Jest bardzo silnym antyoksydantem, który eliminuje wolne rodniki. Te z kolei, łącząc się z jonami wodoru, prowadzą do powstania wody oraz czystego tlenu. Dzięki tym procesom zabieg oczyszczania wodorowego ma silne działanie przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz dotleniające

Oczyszczanie wodorowe – Jakich efektów można się spodziewać?

 • usunięcie zaskórników i oczyszczenie porów
 • poprawa napięcia skóry i jej elastyczności
 • wyrównany koloryt
 • głębokie nawilżenie
 • spowolnienie procesu starzenia się skóry
 • świeża, pełna blasku cera

Oczyszczanie wodorowe – Czas trwania zabiegu:

 • twarz: 30 minut
 • szyja i dekolt: 45 minut

Częstotliwość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju i potrzeb skóry. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów, co 2-4 tygodnie. Aby podtrzymać efekty, można go powtarzać raz w miesiącu.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg przeznaczony dla każdego. Jest przyjemny i relaksujący. Daje uczucie czystej, miękkiej i odświeżonej skóry. Jest szczególnie polecany osobom ze zmęczoną, szarą cerą, z oznakami starzenia się, niedoskonałościami, skłonnością do trądziku, zatykania porów i błyszczenia. Ponadto, doskonale nawilża i przynosi ukojenie nadreaktywnej skórze wrażliwej, ze skłonnością do stanów zapalnych.

Oczyszczanie wodorowe – Przeciwwskazania

 • nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • ciąża i okres karmienie piersią
 • aktywna infekcja
 • obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca)
 • zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze (w tym aktywna opryszczka)

Oczyszczanie wodorowe to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

BEZPIECZEŃSTWO

Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem i dotyczy wszystkich procedur i całego zaplecza, jakim dysponuje Royal Skin. Gwarancją bezpieczeństwa jest wykwalifikowana i przeszkolona kadra pracująca. Bezpieczeństwo dotyczy również procedur opieki przed, w trakcie i po zabiegu oraz związanych z dezynfekcją i sterylizacją narzędzi pozabiegowych, powierzchni, środków ochrony indywidualnej czy wszelkiego rodzaju materiałów pozabiegowych.

Pakiety

Zabiegi

20% zniżki

Wykupując pakiet 4 lub więcej zabiegów oszczędzasz nawet do 20% w stosunku do ceny za pojedyncze zabiegi.

Obszary

Przyjdź do nas, ustalimy razem jakie obszary i ile zabiegów będziesz potrzebować i na tej podstawie będziemy mogli ustalić ostateczną wycenę naszej usługi.
Decydując się na większą ilość możesz oszczędzić nawet 60%!

ZAPRASZAMY

Umów wizytę już dziś!